Wymagana jest nowsza wersja odtwarzarza Adobe Flash.

Get Adobe Flash player

Aktualności

Miejska Przystań to zespół trzech budynków wielorodzinnych przy ul. Dąbrowa 17A/17B/17C w Bydgoszczy. Osiedle te realizowane jest w etapach. W pierwszym etapie zrealizowano dwa budynki, w których znajduje się łącznie 108 lokali mieszkalnych. Pierwszy budynek ma wysokość 6 kondygnacji nadziemnych. Składa się z 5 klatek schodowych wyposażonych w windy i zawiera 96 mieszkań o powierzchniach od 31 do 86 m2. W kondygnacji podziemnej znajduje się jednoprzestrzenny parking na 48 stanowisk postojowych. Drugi budynek jest znacznie mniejszy - posiada 4 kondygnacje i tylko jedną klatkę schodową. W budynku znajduje się 12 mieszkań o powierzchniach od 32 do 64 m2.

Aktualnie realizowany jest II etap, który stanowi kameralny budynek wielorodzinny z 32 lokalami mieszkalnymi wraz z 18 stanowiskami postojowymi w podziemnej hali garażowej. Budynek posiada 6 kondygnacji nadziemnych. Składa się z 1 klatki schodowej wyposażonej w windę i zawiera mieszkania o powierzchniach od 27 do 92 m2. W budynku zaprojektowano kilka typów i układów mieszkań. Znajdują się tu mieszkania mniejsze o bardzo dobrze rozplanowanej funkcji: 2 pokojowe o powierzchniach: 27 - 46 m2, 3 lub 4 pokojowe: 70m2, a także dwa apartamenty 4 pokojowe: 90 m2 z tarasami o pow. 60m2 zlokalizowane na ostatniej kondygnacji. Niewątpliwie dużą atrakcją dla klientów mogą być mieszkania na parterze posiadające indywidualne “tarasy zielone”, dzięki którym nasi klienci mogą poczuć się jak w domku jednorodzinnym bądź szeregowym.


Miejska Przystań
Miejska PrzystańMiejska PrzystańMiejska Przystań
Architektura wpisana w miasto

Projektując Miejską Przystań, architekci kierowali się zasadą: "nie zawsze proste znaczy piękne, ale zawsze to co piękne jest proste."

Bryły budynku są więc świadomie nieskomplikowane przy czym bardzo ekspresyjne. Osiągnięto to poprzez subtelną grę przestrzeniami i dynamiczną kolorystyką, przede wszystkim wyrazistą czerwienią. Proste formy przestrzenne, zostały umiejętnie zestawione w taki sposób, aby utworzyły ekspresyjną całość. Taka stylistyka i kompozycja przestrzenna dobrze realizują założenia współczesnej miejskiej zabudowy. Także harmonijnie wpisują się w najbliższe otoczenie wschodniej części dzielnicy Glinki. Miejska Przystań szczególnie bardzo dobrze komponuje się w sąsiedztwie Rezydencji Metropolis, zresztą także zrealizowanej według dokumentacji opracowanej przez zespół projektantów pod przewodnictwem cenionego architekta - Grzegorza Wdowiaka.

Zamów
rozmowę telefoniczną...
Umów się
na spotkanie...

Wymagana jest nowsza wersja odtwarzarza Adobe Flash.

Get Adobe Flash player

HomeAktualnościMiejska przystańOfertaStandardGaleriaOkolicaInwestorKontaktMiejska przystań